VÍKEND S ESO9

Čvn 18, 2019 | 0 komentářů

 

Ve dnech 14. – 16. 6. 2019 proběhlo tradiční setkání zaměstnanců a rodinných příslušníků společnosti ESO9 international a.s. Víkend s ESO9. Místem konání byl městys Křižanov v okrese Žďár nad Sázavou.

  

Jaký víkend byl?

Na to jsem se zeptala naší nové kolegyně Jitky Langové, asistentky generálního ředitele společnosti: “Do Křižanova jsem jako nováček na nejnižší pozici jela se zvláštním, až nepatřičným pocitem a rozečtenou knížkou. Přivítání bylo vřelé, poznala jsem mimo olomoucké kolegy, se kterými jsem byla pouze v elektronickém kontaktu, děti se bavily téměř samy. Oceňuji hlavně perfektní organizaci veškerých her, adrenalinové aktivity a orientační běh, během kterého jsem se trochu ztratila, ale do cíle i přes to doběhla. Vše završil perfektní catering a oceňování vítězů nejen sportovních her. Jediným negativem byli komáři, ale to jen kvůli bio repelentu, který byl opravdu jen bio. Knížka zůstala netknutá, což je pro celou akci asi tím nejlepším oceněním.

Poděkování patří všem, kteří se na přípravě víkendu a jednotlivých aktivit podíleli. Děkujeme a těšíme se na setkání v příštím roce.

 

 

 

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen + seven =