Odměňujeme vítěze soutěže

Zář 4, 2019 | 0 komentářů

V závěru jarního vydání našeho magazínu NEWS9 jste mohli soutěžit o ceny. Vyluštěním osmisměrky jste se mohli zapojit do soutěže o lístky na představení Divadla Na Fidlovačce dle vlastního výběru.

Rozhovor s ředitelem a majitelem divadla Janem Koťátkem, který jsme při příležitosti nového partnerství ESO9 international a.s. s divadlem připravili do posledního vydání našeho magazínu, byl pro nás velice inspirativní. Stejně tak i hlavní moto divadla, které si od počátku vytkli jeho zakladatelé: “Divadlo vychází ze života a do života se vrací.”

Proto jsme právě toto moto zvolili jako tajenku soutěžní osmisměrky.  Ze správných odpovědí doručených do 31. července 2019 jsme v srpnu vylosovali vítěze.

Tím se stala paní Kateřina Jelenová.

K výhře srdečně gratulujeme a dárkové kupony zasíláme poštou.

Ostatním děkujeme za zaslané odpovědi a přejeme štěstí do některé z dalších soutěží, které najdete na stránkách našeho magazínu NEWS9. Výhra na vás možná čeká už v podzimním čísle, které pro vás již nyní usilovně připravujeme. Opět bude nabité informacemi, bez kterých bychom nebyli!

Celý rozhovor s ředitelem a majitelem divadla Janem Koťátkem, který rozhodně stojí za přečtení najdete zde, nebo na stránkách tištěného vydání magazínu NEWS9 / JARO 2019.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × two =