NEWS9 PODZIM/2019

ESO9 international a.s.

j

9 Pro, 2019

V pátek jsme rozeslali nové vydání firemního magazínu NEWS9 PODZIM/2019.

Konec roku bývá pro mnohé z nás impulsem k bilancování. I my jsme se snažili, zpříjemnit vám poslední dny v tomto roce a připravili jsme pro vás další vydání firemního magazínu, které vyšlo koncem listopadu. Věříme, že toto vydání pro vás bude plné zajímavých informací.

Co v něm najdete?

Letošní podzim byl pro naši společnost pracovně velmi bohatý, ostatně jako celý rok. Máme za sebou mnoho úspěšných a zajímavých projektů, které nás posunuly mílovými kroky kupředu. Zásadním projektem bylo nahrazení starého ERP systému v enterii, kde jsme uplatnili vizi využití nové technologie. Přinášíme nevšední rozhovor pod názvem CHCEME DĚLAT SVĚT BEZPEČNĚJŠÍ, ZDRAVĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ. Vydechněte chvíli s námi a přečtěte si rozhovor s Pavlem Plachkým, který se věnuje budování firmy s chytrými senzory. Nezapomněli jsme ani na ZAJÍMAVÉ NOVINKY VERZE 5.9, v rámci kterých přinášíme také informace o připravované designové změně, kde velkou roli hrál obecný klient. PŘEDSTAVUJEME MORAVSKÉ DIVADLO V OLOMOUCI –  nového partnera naší společnosti pro sezónu 2019 – 2020. Rok 2019 se tak stávám rokem podpory kultury. V rámci tohoto partnerství jsme oslovili současného ředitele divadla pana Davida Gerneše a generálního ředitele ESO9 international a.s. pana Jiřího Ptáčka a zeptali se, co pro ně vzájemná spolupráce znamená. Zajímavou grafickou upoutávkou přijměte pozvání na prosincovou premiéru nebo si vyberte jiné představení z jejich repertoáru. Nemalá část naší pozornosti byla věnována polské legislativě našeho informačního systému, kterou vám přiblížíme v příspěvku NOVINKY V POLSKÉ VERZI ESO9 START. Velmi nás těší spolupráce s našimi partnery. Jedním z nich je i společnost oXy Online s.r.o. Pod názvem ESO9 NA OXY DAY 2019 najdete shrnutí z konference, ve které jsme se účastnili panelové diskuze nejvýznamnějších výrobců ERP systémů a platebních bran. Přečtěte si, jak hodnotí konferenci šéf marketingu společnosti oXy Online s.r.o. pan Marek Suchý. Jsme rádi, že vám můžeme představit další z případových studií u našich zákazníků a přiblížit vám, jak funguje Balíkobot v ESO9. Luštěte s námi křížovku a třeba se na vás usměje štěstí při losování a vyhrajete nějakou zajímavou cenu. Při přípravě sekce OSOBNOST ESO9 se mi tentokrát velmi dobře spolupracovalo s kolegou Pavlem Vrzalem, konzultantem společnosti ESO9 international a.s., který působí v regionu jižní Moravy. Obsah rozhovoru neprozradím, ale určitě stojí za to, si ho přečíst. Na závěr přinášíme novinky z výroby. Nevynechejte rovněž TIPY a TRIKY, pro kterou jsme připravili zajímavé příspěvky o tom, jak mohou pomoci klávesové zkratky při usnadnění práce v systému a rovněž zde najdete návod, jak vyměnit certifikát pro hlášení tržeb do EET.

Nejnovější vydání magazínu najdete zde.

S přáním příjemného předvánočního času

Jana Maidlová

šéfredaktorka NEWS9

Nejnovější články

PF 2020

PF 2020

Děkujeme všem uživatelům, zákazníkům a obchodním partnerům za celoroční spolupráci a přejeme příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

14 − eleven =