ESO9 partnerem Moravského divadla v Olomouci

ESO9 international a.s.

j

6 Zář, 2019

ESO9 international a.s. je novým partnerem Moravského divadla v Olomouci. Rok 2019 se tak stává rokem podpory kultury.

Moravské divadlo Olomouc je stálou českou divadelní scénou již od roku 1920, kdy v budově na dnešním Horním náměstí navázalo na devadesát let starou historii Königliches städtisches Theater. S dějinami olomouckého divadla je spojeno mnoho významných jmen. Patří k nim například Gustav Mahler, Eduard Haken, Beno Blachut, Oldřich Stibor, Josef Bek či František Řehák. Moravské divadlo Olomouc je jediné divadlo se třemi uměleckými soubory na střední a východní Moravě. Díky třem souborům a vlastnímu orchestru se denně na jevišti střídají klasická i moderní baletní představení, opera či opereta, ale také muzikál a činohra, a to včetně pohádek pro nejmenší diváky. Každoročně v květnu probíhá v Moravském divadle Olomouc jeden z největších mezinárodních divadelních festivalů v ČR – Divadelní Flora. Moravské divadlo Olomouc se na akci podílí jako spolupořadatel. Každoročně v létě Moravské divadlo Olomouc pořádá festival Olomoucké divadelní prázdniny.

Jak novou spolupráci hodnotí management společnosti, na to jsme se zeptali pana Jiřího Ptáčka, místopředsedy představenstva společnosti ESO9 international a.s.:

Od nové divadelní sezony, která byla slavnostně zahájena tuto neděli, se stala společnost ESO9 international a.s. hrdým partnerem Moravského divadla v Olomouci. Přestože máme sídlo společnosti v Praze, je Olomouc pro naši společnost místem našeho dlouholetého působení. Již od samotného počátku podnikání zde máme silné zázemí firmy, jak v podobě poskytování podpory našim zákazníkům, tak i pokud se jedná o samotný vývoj produktu informačního systému ESO9. Chceme proto, aby město Olomouc bylo atraktivním místem pro život, místem, kde budou naši kolegové rádi pracovat a žít. Podporujeme proto organizace a spolky, které dělají z tohoto města kulturní centrum regionu. Věříme, že se naše spolupráce nebude omezovat pouze na divadelní sezonu 2019 – 2020.

Navštivte Moravské divadlo v Olomouci, věříme, že i Vy si vyberete některé představení z bohatého programu.

Nejnovější články

PF 2020

PF 2020

Děkujeme všem uživatelům, zákazníkům a obchodním partnerům za celoroční spolupráci a přejeme příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok.

NEWS9 PODZIM/2019

NEWS9 PODZIM/2019

Právě vyšlo nové vydání firemního magazínu společnosti ESO9 international a.s. – NEWS9 PODZIM/2019.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − five =