Nové číslo NEWS9 na cestě k Vám

Pro 16, 2017 | 0 komentářů

Už se těšíte na nové číslo firemního bulletinu NEWS9?
Dnešním dnem distribuujeme NEWS9 11/2017.

Co v něm najdete zajímavého?
Necelé tři měsíce před nadcházející olympiádou si můžete přečíst rozhovor s Janem Hudcem, který bude reprezentovat naši republiku ve sjezdovém lyžování na olympiádě 2018 v Pchjongčchangu. Co nám o sobě prozradil, najdete v zajímavém rozhovoru. V tomto téměř předvánočním čase přinášíme návod na relax od našeho kolegy Martina Kaplánka. Seznámíme Vás s novou podobou ESO9 Golf Tour pro rok 2018. Ty z Vás, komu chyběly v tomto roce “Snídaně s ESO9”, potěší zpráva, že v příštím roce budeme ve snídaních opět pokračovat. Každý rok společnost ESO9 international a.s. připravuje pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky akci s názvem “Víkend s ESO9”. Pojďte s námi rekapitulovat a ohlédnout se v čase za jednotlivými proběhlými akcemi.

Co konkrétně jsme pro Vás připravili v našem systému ESO9?
Ponoříme se do problematiky GDPR! Aktuální téma současné doby – věnující se ochraně osobních údajů. Zaměřili jsme se na základní legislativu a nejčastější dotazy, které se v souvislosti s tímto tématem nabízejí. Zpracovali jsme pro Vás případovou studii Nasazení ESO9 tablet u zákazníka Inva Building Materials s.r.o. Dále přinášíme souhrn  informací týkající se změn designu ESO9. Divize “BI”? Co to  znamená? V rámci společnosti ESO9 international a.s. jsme posílili oddělení realizace o nově založenou divizi “BI”. Staronová Aplikace inventarizace majetku Vás překvapí především změnou operačního systému. Jaké jsou změny v oblasti datových stránek v ESO9Co je nového pro Slovensko? Přinášíme aktuální informace týkající se podpory registračních pokladen. Již jste slyšeli o nové nápovědě ve formě ESO9 wiki? Nově najdete nápovědu na jednom místě. Měníme způsob, jakým poskytujeme informační podporu k našemu systému ESO9.

Tak jako v každém vydání i v tomto čísle najdete soutěž. Tentokráte opětovně v podobě Osmisměrky, kterou jsme věnovali Janu Hudcovi. Jistě po přečtení rozhovoru nebudete mít problém odpovědět na naši otázku. Odpovědi zasílejte na adresu news@eso9.cz. Na Vaše odpovědi se již nyní těšíme.

Stejně jako předchozí vydání NEWS9 i toto vydání máme dostupné v elektronické podobě. Elektronickou verzi magazínu najdete ZDE.

Za redakci Vám přejeme příjemné čtení! 

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × one =